Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Žmogaus Dizainas – Santykiai, Sveikata, Mityba

August 18 @ 11:00 am - 5:00 pm

krakova human design ravemandala

Pirmą kartą Kaune Žmogaus Dizaino dviejų dalių seminaras su patyrusia sertifikuota mokytoja Julia Krakova iš Izraelio!

Žmogaus Dizainas (Human Design) – tai nauja, unikali, veiksminga žinių sistema bei senųjų pažinimo sistemų (astrologija, Kabala, I Czin, indiška brahmaniška čakrų sistema) ir šiuolaikinių mokslo šakų (kvantinė mechanika, astronomija, genetika ir biochemija) sintezė.

Žmogaus Dizaino pagrindas į sklandžią ir logišką visumą sujungtos visos pagrindinės Žinios apie žmogų ir pasaulio sandarą.

Seminaro vedėja – Tarptautinėje Žmogaus Dizaino mokykloje nuolat žinias gilinti sertifikuota „Living Your Design Guide“ specialistė Julia Krakova iš Izraelio!

„Žmogaus dizaino sistema padeda išsamiai atpažinti ir paaiškina mūsų asmeninį unikalumą, originalią išmintį, iš Visatos gautas dovanas ir tamsiąją pusę, – aiškina pirmą kartą Kaune Žmogaus Dizaino seminarą surengsianti Julia Krakova, kurios mokytojai yra slavų, senosios hindi ir vakarų tradicijų atstovai. – Giliai asmeninis, patirtimi paremtas mano darbo pobūdis, sukuria prasmingus transformacijos procesus mano klientams bei studentams, nukreipia jų gyvenimą unikaliu, asmeniniu kelius, kuris susijęs su Vidiniu, tikruoju „Aš“.

Žmogaus Dizainas suteikia informaciją apie jūsų genetinį kodą, tai – instrumentas gyventi sąmoningą gyvenimą, paremtą paprasta, patikima strategija, kuri susieja su jūsų vidiniu autoritetu, priimant konkrečius kasdienius sprendimus.

Unikaliame seminare su taip pat ir Jogos aljanso RYT 200 sertifikatą turinčia, Izraelyje “Prana Yoga College” mokytojų apmokymus baigusia Julia Krakova iš Izraelio sužinosime:

Apie Žmogaus Dizainą, aurų tipus, profilius, strategijas bei vidinį autoritetą.

KIEKVIENAM (jei atsinešite planšetę arba išmanųjį telefoną) Julia sudarys jūsų ASMENINĮ Dizainą.

II dalyje dar giliau pažvelgsime į Žmogaus Dizainą ir nagrinėsime daugeliui aktualias temas:

SANTYKIAI – Aš ir Tu, Aš ir Jie. Kaip priimdami save, galime priimti ir kitus, net ir skirtingus, visiškai nepanašius į mus. Žmogaus Dizainas būtent ta sistema, kuri besiremdama mokslu giliai paaiškina ir parodo praktikoje, kodėl ir kokie mes esame skirtingi. Išgyvenę ir suvokę tuos skirtumus, mes priimsime kitus.
Išnagrinėsime temas, kurios mus jungia ir atskiria, taip pat santykių dinamiką, besiremdami gyvenimiškais pavyzdžiais.

SVEIKATA ir MITYBA – kiekvienas mūsų – tai unikalus dažnių instrumentas, kuris niekada nepasikartojo ir daugiau nepasikartos. Ir sveikai, teisingai maitintis gali išmokyti tik mūsų kūnas.

Žmogaus Dizainas padės giliau pažinti įvairias mūsų galimybes, variantus, kuriuos galima kombinuoti. Sužinosite, kaip maksimaliai ir efektyviai suderinti savo kūną ir smegenis siekiant geriausio rezultato mityboje bei sveikatoje.

PASTABA: renginys skirtas ir nieko nežinantiems apie Žmogaus Dizainą ir jau pažengusiems!

Padėka už renginį – 50 eu. Vietų skaičius labai ribotas! Renginys vyks rusų kalba (jei reiks – bus vertimas). Renginio trukmė – apie 5-5,5 val. Darysime pertraukėlę.

KADA? Renginio pradžia rugpjūčio 18 diena (trečiadienis), 11 val.
KUR? Kaunas, GAJA namai (Savanorių pr. 130А): važiuojant Vilniaus kryptimi pirmas posūkis į kiemą už 130 numeriu pažymėto pastato, netoli Laisvalaikio namai „Nautilus“ (buvęs „Los Patrankos“).

Spread the love

Details

Date:
August 18
Time:
11:00 am - 5:00 pm
Event Tags:
, , , ,

Venue

GAJA namai
Kaunas, Lithuania + Google Map